Wizyta przedszkolaków w naszej szkole - Dzień Dziecka

2019-06-01

31 maja naszą bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z pobliskiego Przedszkola nr 6. Główną atrakcją spotkania było czytanie przedszkolakom opowiadania pt. „Helenka i różowe okulary” , a następnie mini konkurs dotyczący treści przeczytanej bajki. Okazało się, że dzieci świetnie poradziły sobie
z tym zadaniem i potrafiły odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Prawidłowe odpowiedzi były oczywiście odpowiednio nagradzane. Były również zabawy ruchowe, „bajkowe” zagadki oraz odgadywanie wymarzonego prezentu na Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z wizyty w bibliotece.
Uczniowie którzy zaangażowali się w akcję to: Ania Podeszwa, Hania Paszenda, Amelka Bała, Julka Kubećka, Wiktoria Cegielska i Michał Bujak.