RODZICU !!!
2020-03-25

W zakładce grupy znajdziecie państwo propozycje zabaw, ćwiczeń, zadań dostosowanych do możliwości państwa dzieci zgodnych z podstawą programową oraz aktualną tematyką. Zachęcamy również do korzystania z podanych linków i stron do wykorzystania w domu.

Rodzicu,

przypominamy, że w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Przedszkola zapewniamy możliwość konsultacji z nauczycielami za pośrednictwem poczty internetowej codziennie od 09:00-11:00 (od poniedziałku do piątku)

e-mail nauczycielek:

2020-03-25

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie przedszkola zostaje tymczasowo ograniczone do 10 kwietnia 2020 r.

2020-03-26

Szanowni Państwo,
w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych wszystkie działania związane z rekrutacją zostają zawieszone.

Prosimy o wstrzymanie się z dostarczaniem dokumentów naborowych.

Nowe terminy rekrutacyjne zostaną podane do wiadomości po wznowieniu pracy przedszkoli i szkół.