KONKURS Z OKAZJI SETNYCH URODZIN JANA PAWŁA II
2020-05-08

UWAGA KONKURS !!!
Z okazji setnych urodzin Papieża Polaka,
siostra Katarzyna zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym.
Zrób kartę na urodziny Świętego Jana Pawła II.
(szczegóły na zdjęciu)

2020-05-18

Rybnik 18.05.2020

Szanowni Państwo!
Od 25.05.2020r - można otoczyć opieką przedszkolną dzieci rodziców nie mogących dłużej zapewnić swym pociechom opieki. W pierwszej kolejności zwracamy się więc do rodziców pracujących w takich dziedzinach jak : służby mundurowe, służba zdrowia, pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych.

Jako placówka oświatowa zobowiązani jesteśmy do zastosowania się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej (wytyczne z dnia 4 maja 2020 r.) i MEN.

W związku z powyższym prosimy o pilny kontakt w sprawie ewentualnego powrotu naszego wychowanka do przedszkola. Jest to konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa podczas pobytu dziecka w placówce.

Jednocześnie informujemy, że w razie konieczności zastosujemy ograniczenia liczby miejsc.

Bardzo prosimy o przemyślane decyzje i odpowiedź na email przedszkola p6rybnik@wp.pl do 20.05.2020 r. godzina 9.00.
Odpowiedzi negatywne również Państwa obowiązują !!!

P 6 - 324224945

Kontakt : 517452439

2020-05-27

Rybnik, 27.05.2020

Szanowni Państwo!
Od poniedziałku 1 czerwca br. zostają uruchomione zajęcia opiekuńcze w żłobkach i przedszkolach miejskich oraz zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne w klasach 1-3 szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Rybnik.
Jednocześnie informujmy, że:
- to rodzice dzieci decydują o tym, czy dzieci będą uczęszczały na zajęcia do przedszkola
- w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie dla dzieci pozostających w domach,
- kontynuowana będzie możliwość korzystania z zasiłku na opiekę nad dzieckiem do lat 8.
Bardzo prosimy o przemyślane decyzje.
Chętni rodzice proszeni są o odpowiedź na email przedszkola p6rybnik@wp.pl z podaniem dokładnej godziny pobytu dziecka w przedszkolu.

Zajęcia będą odbywały się w rygorze sanitarnym.

2020-05-27

GRATULACJE !!!

Brawa dla Stasia i Franka !!!