2020-04-10

Zgodnie z najnowszym komunikatem wydanym przez Ministra Edukacji Narodowej zdalne nauczanie zostało wydłużone do 26 kwietnia 2020r.

DRODZY RODZICE !!!
Przedszkole bez dzieci to niestety tylko budynek. Bardzo nam smutno bez dzieci, ich śmiechu, gwaru, wspólnego śpiewania, zabaw i zajęć. Brakuje nam osobistego kontaktu z wami - rodzicami.
Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać i szukać rożnych rozwiązań na sytuacje problemowe, z którymi przyszło się nam zmierzyć.
Przypominamy!!!.
Na stronie internetowej naszego przedszkola będziemy codziennie zamieszczać propozycje materiałów zgodnych z podstawą programową i aktualną tematyką możliwych do zrealizowania z dzieckiem w domu, dostosowanych do możliwości i zainteresowań dzieci. Nauczyciele chętnie odpowiedzą na nurtujące państwa pytania w podanych do kontaktu e mailach.
Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania. Zapytajmy wtedy – „A na co masz ochotę” ?, „Co chcesz teraz robić”?. Pozwólcie dziecku wybrać, zachęcajcie do wykonania podanych przez nas propozycji zabaw, prac plastycznych, ćwiczeń gimnastycznych. Pamiętajcie, że wasze dziecko świetnie się rozwija nawet wtedy, kiedy bawi się klockami cały dzień. Zachęcajcie do dbania o higienę, sprzątania, utrwalajcie przyjęty kontrakt.
Zapraszam do kontaktu i konsultacji z nauczycielkami poprzez podane e-maile, kontaktu z przedszkolem oraz osobistego ze mną. Jestem do państwa dyspozycji, odpowiem na każde nurtujące pytania dotyczące spraw przedszkola.
Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia.
Joanna Zielonka tel. 517 452 439.