Archiwum: czerwiec 2020

2020-06-01

Wszystkim uczniom, tym małym i dużym, życzymy w dniu ich świeta: uśmiechu, zabawy, samych słonecznych dni, wspaniałych przyjaciół, zdrowia i radości z każdego dnia.

2020-06-16

Tegoroczny Egzamin Ósmoklasity odbywa się w wyjątkowej atmosferze i warunkach. Trzymamy mocno kciuki za wyniki!

Dzień Ojca
2020-06-23

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla każdego Taty!

Konkurs “PROjektujeMY, czyli szkolna przestrzeń okiem uczniów”
2020-06-25

Jesteśmy w gronie zwycięzców! Dostaniemy 3 tysiące złotych na reorganizację przestrzeni korytarza w naszej szkole. Dziękujemy Wam za wszystkie przesłane projekty oraz pomysły i spostrzeżenia, jakie przedstawiliście podczas spotkań online. Jesteśmy już po konsultacjach z panią architekt, która udzieliła nam fachowych porad dotyczących zmian, jakie przygotowujemy. Podsumowanie konkursu Waszych prac projektowych nastąpi po wakacjach. Cały projekt zakończy się dopiero w październiku, wtedy też będziecie mogli zobaczyć i ocenić jego efekty. Trzymajcie kciuki!

Podsumowanie akcji "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc"
2020-06-26

Jak co roku w naszej szkole przeprowadzona została akcja pomocowa na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc". Dziękujemy wszystkim uczniom za przekazane pieniądze, które zostały wpłacone na konto PAHu. Udało się zebrać i przesłać aż 315 zł! Brawo. Dziękujemy bardzo.