Nagrody w programie "Myślę Pozytywnie"

2020-02-03

W naszej szkole powstał Klub Liderów Pozytywnego Myślenia, który został zainicjowany dzięki udziałowi w programie "Myślę Pozytywnie" Fundacji Instytut Edukacji Pozytywnej w Warszawie.

Pani Aneta Wysocka (koordynatorka programu w szkole) i pani Monika Moskwa (pedagog), wraz z uczniami, przygotowały plan działania Klubu na rok 2020, który wziął udział w konkursie ogłoszonym w listopadzie przez Fundację IEP. Spośród wszystkich nadesłanych do Warszawy planów wybrano 50 i nagrodzono. Wśród nich znalazł się również nasz plan! Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i za kolejne materiały przesłane przez Fundację do naszej szkoły! Przypominamy, że szkoła w ramach programu "Myślę Pozytywnie" otrzymała już materiały plastyczne, książki i gry planszowe, dzięki którym w sposób kreatywny prowadzone są zajęcia już od 3 lat.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do uczestnictwa w spotkaniach KLUBU i do śledzenia informacji na stronie internetowej! Szczegółowych informacji udzielają panie: Monika Moskwa, Aneta Wysocka.