Pearson & BBC Live Classes - lekcje na żywo z BBC

2021-05-17

Żywe lekcja BBC i wydawnictwa Pearson to ogólnoświatowy projekt nauki języka angielskiego dla każdej grupy uczniów.

Uczniowie naszej szkoły mają wyjątkową okazję wejść w świat lekcji on-line prowadzonych przez charyzmatycznych nauczycieli - native speakers. Język angielski jest czymś więcej na tych spotkaniach niż jednym z przedmiotów szkolnych, staje się jedynym środkiem komunikacji z prowadzącym i innymi uczestnikami z różnych krajów, narzędziem zdobywania wiedzy, informacji, spontanicznej rozmowy.
Tematy lekcji, materiały dydaktycznie i poziom językowy spotkania są wcześniej ustalone, stąd lekcja przebiega płynnie, uczniowie reprezentują podobny poziom.
Uczniowie naszej szkoły, z klas 7 i 8 uczestniczyli dotychczas w dwóch lekcjach. Ich tematyką były „Transport” oraz „Przygodowe wakacje”. Wielu uczniów było wprost zachwyconych wspomnianymi spotkaniami z wyjątkowymi nauczycielami BBC, wymieniają wiele zalet spotkań z żywym językiem w tym możliwość wirtualnego spotkania z rówieśnikami z wielu krajów.
Nie jest łatwo zarezerwować miejsce, godzinę ale obiecujemy, że zrobimy wszystko by każdy uczeń miał możliwość wzięcia udziału w takim spotkaniu!