I runda Miejskich Rozgrywek piłki nożnej chłopców

2023-04-27

Chłopcy z klas 4, 5A, 5B, 6 i 7 rozpoczęli zmagania I Rundy Miejskich rozgrywek piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci od wyjazdu do SP21 w Niedobczycach. Runda ta odbyła się 20 kwietnia. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony i po wyrównanych meczach awansowali do kolejnej rundy zmagań. 9 maja rozegraliśmy niesamowicie ciekawy turniej w SP16 w Boguszowicach. Chłopcy po porażce w pierwszym meczu, wygrali dwa kolejne spotkania. Ostatni mecz decydował o awansie do najlepszej piątki szkół w Rybniku. W tym meczu wystarczył nam remis do awansu. Wygrywaliśmy 1:0, lecz przeciwnik odpowiedział dwoma trafieniami i zabrał marzenia o awansie.
Zarówno chłopcom starszym i młodszym należą się wielkie brawa za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły. W obu przypadkach zabrakło nam jednego meczu do awansu do turnieju finałowego.

I runda Miejskich Rozgrywek piłki nożnej chłopców