II runda Miejskich Rozgrywek piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

2023-04-10

Uczniowie z klas 6, 7, 8A oraz 8B wzięli udział w II rundzie miejskich rozgrywek piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2022/2023, która odbyła się 5 kwietnia. Turniej odbył się w SP21 w Niedobczycach. Chłopcy przegrali pierwszy mecz z gospodarzem turnieju 5:2. Kolejne dwa mecze były sukcesem- chłopcy wygrali 6:0 z SP35 i 6:1 z SP1. Dwie wygrane zapewniły awans do kolejnej rundy, która odbyła się dzień po weekendzie majowym tj. 4 maj w SP19 Kłokocin. Naszymi rywalami były szkoły: SP19, SP 5 i SP20. Chłopcy mimo wielkich starań przegrali dwa mecze i wygrali jeden. Do awansu do najlepszej czwórki Szkół Podstawowych w Rybniku zabrakło jednego zwycięstwa.