Wizyta przedszkolaków

2024-03-08

W czwartek, 7 marca do naszej szkoły przyszły dzieci z przedszkola, żeby zobaczyć jak będzie wyglądala ich przyszła przygoda w szkole.

Wizyta przedszkolaków

Dzieci usiadły przy stolikach, wysłuchały krótkiego opisu naszej szkoły przygotowanego przez uczniów trzeciej klasy, a potem uczyły się podczas prezentacji o zwiastunach nadchodzącej wiosny, było też kilka zadań matematycznych i wiosenne zagadki. Goście poradzili sobie znakomicie! Później był czas na piosenkę, a następnie na podstawie instrukcji każdy przyszły uczeń wykonał swojego zajączka, którego zabrał ze sobą do domu. Na pożegnanie uczniowie trzeciej klasy poczęstowali swoich gości słodką niespodzianką. Dzieciaki wychodziły uśmiechnięte i zadowolone, więc pewnie odważnie i radośnie wrócą do nas we wrześniu, do pierwszej klasy!