Archiwum: kwiecień 2019

Informacje o strajku
2019-04-04

Szanowni Państwo!

Zarząd oddziału ZNP w Rybniku poinformował dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Rybniku, że od dnia 8 kwietnia 2019 roku rozpocznie się akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania.
Informuję, że w związku ze strajkiem, w Szkole Podstawowej nr 6 oraz Przedszkolu nr 6 / ZSzP 9/ od 8 kwietnia 2019 roku zajęcia będą zawieszone.
Proszę Państwa Rodziców o zrozumienie sytuacji i zapewnienie opieki dzieciom w dniu 8.04.2019 r. oraz w razie kontynuowania strajku, w kolejnych dniach. Na boiskach i placu zabaw dzieci nie mogą przebywać bez opieki, proszę by nie zezwalali Państwo dzieciom na samodzielny pobyt na tych terenach. Proszę również o śledzenie strony internetowej szkoły i e- dziennika.
Z powodu zamknięcia szkoły i przedszkola rodzice, których dziecko nie ukończyło 8 lat mogą ubiegać się o zasiłek opiekuńczy (wniosek o zasiłek opiekuńczy Z-15A dostępny na stronie ZUS).

Bożena Fros - dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 9

2019-04-11

11.04.2019r.

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE

I UCZNIOWIE ÓSMYCH KLAS SP NR 6 !!

W poniedziałek 15.04.2019r rozpoczynają się Wasze egzaminy, będące podsumowaniem nauki w szkole podstawowej. Odbędą się one tak jak je zaplanowano, mimo niespokojnego czasu. Życzymy wszystkim powodzenia, dobrych wyników i spokoju. Trzymamy za Was mocno „ kciuki”, wypocznijcie by zjawić się o 8.00 punktualnie w Szkole Podstawowej nr 6 /ZSzP nr 9/

P.S. Pamiętajcie długopis z czarnym wkładem / 2 szt. /,legitymacja, nie wolno wnosić telefonów, odtwarzaczy i.t.p.

Bożena Fros

Zawieszenie strajku
2019-04-26

W związku z zawieszeniem strajku nauczycieli od 27 kwietnia (sobota) informujemy, że od dnia 29.04. (poniedziałek) lekcje dla wszystkich klas odbędą się zgodnie z planem. Prosimy o śledzenie dziennika elektronicznego i ewentualnych zastępstw.

Przypominamy, że 2 maja (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Dyrekcja ZSP9