Dla uczniów i rodziców

plik pdf - 848.5 KB

Informacje na temat możliwości udzielania pomocy osobom z Ukrainy:

• Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w akcję „Plecak z serduchem”.
Wiemy, że pomoc osobom z Ukrainy potrzebna jest i będzie jeszcze długo, dlatego chcemy wspierać Rybnicką Radę Kobiet, która codziennie pomaga uchodźcom z Ukrainy.
W naszej szkole prowadzona będzie zbiórka najpotrzebniejszych produktów, które na bieżąco będą dostarczane na ul. Białych 7 w Rybniku, do siedziby RRK.
Produkty można zostawiać w portierni szkoły każdego dnia.
Aktualnie najbardziej potrzebne rzeczy:
• Żywność: musy owocowe dla dzieci, płatki owsiane, kukurydziane, czekoladowe, kasza gryczana i inne, olej, kremy czekoladowe do pieczywa, gotowe sosy i zupy w słoikach lub puszkach, warzywa w puszkach i w słoikach, pasztety, konserwy, kawa, sosy do makaronu, passaty pomidorowe, majonezy, keczupy, musztardy, soki w butelkach i kartonach, mąka, cukier, sól, ryż, kabanosy pakowane próżniowo, kakao dla dzieci, kaszki dla dzieci, pałeczki kukurydziane, itp.
• Chemia: małe proszki i płyny do prania i płukania, również dla dzieci, płyny do naczyń, mleczka i płyny do sprzątania, gąbki, ściereczki, ręczniki papierowe, płyny do wc, do podłóg ; kosmetyki dla kobiet i dzieci
• Ubrania (nowe): damska i dziecięca bielizna, skarpetki, koszulki, spodenki, papcie
• Inne: zeszyty i przybory szkolne, kolorowanki, kołdry, poduszki, pościele (nowe lub w bardzo dobrym stanie)

Siedziba Rybnickiej Rady Kobiet, ul Białych 7 Rybnik tel. 667 768 427