Archiwum: kwiecień 2020

2020-04-08

Wiosna i świąteczny nastrój towarzyszą naszym uczniom i nauczycielom. Dziękujemy za przesłanie zdjęć i cieszymy się, że mimo wszystko - potrafimy czerpać radość z tego świątecznego czasu. Nauczyciele i pracownicy tęsknią za uczniami i przesyłają ciepłe słowa: Będzie dobrze! Taki napis zawisł też na budynku naszej szkoły! Mocno wierzymy, że tak właśnie będzie :) Pozdrawiamy serdecznie naszych uczniów i ich rodziców! Wesołych Świąt!

2020-04-20

W związku z obchodzonym 22 kwietnia Międzynarodowym Dniem Ziemi ogłaszamy konkurs.

2020-04-27

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oraz ich rodziców, a nawet całe rodziny, do wzięcia udziału w akcji z okazji Dnia Europy!

2020-04-27

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego FOX uczniowie naszej szkoły osiągnęli wspaniałe wyniki!