Archiwum: kwiecień 2020

2020-04-08

Wiosna i świąteczny nastrój towarzyszą naszym uczniom i nauczycielom. Dziękujemy za przesłanie zdjęć i cieszymy się, że mimo wszystko - potrafimy czerpać radość z tego świątecznego czasu. Nauczyciele i pracownicy tęsknią za uczniami i przesyłają ciepłe słowa: Będzie dobrze! Taki napis zawisł też na budynku naszej szkoły! Mocno wierzymy, że tak właśnie będzie :)

Pozdrawiamy serdecznie naszych uczniów i ich rodziców! Wesołych Świąt!

Konkurs z okazji Dnia Ziemi
2020-04-20

W związku z obchodzonym 22 kwietnia Międzynarodowym Dniem Ziemi ogłaszamy konkurs!!!
Zadania konkursowe dla poszczególnych klas:
Klasa I –wykonanie kartki z życzeniami dla Matki Ziemi
Klasy II – III - wykonanie plakatu pt. „Stop pożarom traw. Ziemia jest tylko jedna!”
Klasy IV – VIII –wykonanie lapbooka o tematyce „Nasza Ziemia – Nasz Dom”
Termin nadsyłania prac – do 4 maja. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zostaną przesłane poprzez e-dziennik do wszystkich uczniów. Na zwycięzców czekają nagrody. Zachęcamy Was do udziału!!!

2020-04-27

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oraz ich rodziców, a nawet całe rodziny, do wzięcia udziału w akcji z okazji Dnia Europy! Co trzeba zrobić?

Wystarczy wykonać kartkę z życzeniami dla Europy lub plakat mówiących o Dniu Europy. Forma pracy jest dowolna - liczymy na Waszą kreatywność!

Zdjęcia prac prosimy wysyłać do wychowawców klas, co pozwoli utworzyć nam wielką galerię prac dla Europy!

Na Wasze wiadomości czekamy do 5 maja 2020!

Wyniki konkursu "FOX"
2020-04-27

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego FOX uczniowie naszej szkoły osiągnęli wspaniałe wyniki!

Uczniowie klas 7 i 8 zajęli II miejsce wśród 11 szkół powiatu rybnickiego.

Uczniowie klas 6 zajęli I miejsce w tej samej grupie.

Najlepszy wynik uzyskała Natalia Sitek z klasy 7b, otrzymując tytuł określany w regulaminie konkursu jako „bardzo dobry” . Poza „podium”, ale i tak wysokie wyniki uzyskali: Michał Bujak, Tymoteusz Surma, Maja Kuligowska, Emilia Ośliźlok.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie! Ogromne brawa dla Was!