Archiwum: maj 2020

Informacje o naborze wniosków do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego w Rybniku oraz o konsulatacjach pomysłów
2020-05-04

Urząd Miasta zachęca do skorzystania z możliwości konsultacji pomysłów do budżetu obywatelskiego, za pośrednictwem telefonu bądź kontaktu mailowego. Na mieszkańców Rybnika do 15 maja br. czekają pracownicy urzędu miasta oraz jednostek organizacyjnych, którzy udzielą niezbędnych informacji służących przygotowaniu prawidłowego wniosku:

Urząd Miasta Rybnika - w godzinach pracy Urzędu Miasta Rybnika,
tj.od godz. 06.30 - 11.30 lub od 13.00-18.00

Nabór wniosków do budżetu obywatelskiego na 2021 rok trwać będzie od 18 maja do 5 czerwca 2020 r.

więcej informacji https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/rusza-8-edycja-budzetu-obywatelskiego/

2020-05-08

18. maja tego roku obchodzić będziemy 100 lat od urodzenia wielkiego Polaka - Jana Pawła II. Z tej okazji pragniemy zaprosić Was do wspólnego świętowania tej uroczystości

2020-05-19

Nasza szkoła zakwalifikowała się do Projektu “PROjektujeMY, czyli szkolna przestrzeń okiem uczniów”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Oświatowe “Rodzice - Dzieciom”.