Archiwum: październik 2021

2021-10-11

"Zawsze idź przez życie tak,jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie." Vernon Howard

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy życzenia wszystkim, którzy są związani z edukacją. Najlepsze życzenia dla Dyrekcji, grona pedagogicznego, wszystkich pracowników szkoły i dla Uczniów i Uczennic. Przypominamy również, że 14.10. to dzień wolny od zajęć dydaktyczno - pedagogicznych.

Pomoc dzieciom z Michałowa
2021-10-29

Nasza szkoła wspiera akcję pomocową zorganizowaną przez Rybnicką Radę Kobiet. Celem akcji jest zebranie najpotrzebniejszych rzeczy na rzecz dzieci na granicy polsko - białoruskiej. Na plakacie znajduje się opis najpotrzebniejszych i konkretnych rzeczy. Zbiórka trwa do 15 listopada, a wszelkie rzeczy prosimy przynosić do świetlicy. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie w akcję.