Archiwum: kwiecień 2020

2020-04-18

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych uczniów!

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
2020-04-23

23 kwietnia obchodzimy właśnie Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. To na pewno dobra okazja, by zachęcać naszych uczniów do czytania książek, poznawania nowych autorów i dzielenia się książkami z innymi :)

Więcej o tym dniu można przeczytać na blogu

2020-04-28

2 maja obchodzimy w Polsce Dzień Flagi, a 3 maja – rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji.
Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja co roku w szkole organizowaliśmy uroczystą akademię. Dla uczczenia tego ważnego święta wspólnie śpiewaliśmy polski hymn.
Z wiadomych względów w tym roku akademia nie odbędzie się. Pamiętajcie jednak o tej ważnej rocznicy. Wywieście w waszych domach biało – czerwone flagi. Zobaczcie tradycyjne wciągnięcie flagi na placu Zamkowym w Warszawie, obchody tego ważnego dnia w telewizji.
Przypomnijcie sobie z lekcji historii wydarzenia, które doprowadziły do uchwalenia tej ważnej ustawy. Może porozmawiacie o tym z Waszymi rodzicami, dziadkami, rodzeństwem?

2020-04-30

Maj to miesiąc ważnych świąt dla Polski - by je uczcić, uczniowie przygotowali kotyliony i inne prace. Bardzo cieszymy się, gdy dostajemy zdjęcia naszych uczniów i ich prac, bo edukacja - choć zdalna - nadal łączy uczniów i całą społęczność szkolną.