2021-02-01

27 stycznia w klasie 3b odbył się balik karnawałowy. Były tańce, gry i świetna zabawa.

2021-02-02

2 lutego obchodzony jest Dzień Pozytywnego Myślenia.

Jako Szkoła Pozytywnego Myslenia, certyfikowana przez Instytut Edukacji Pozytywnej, życzymy naszym uczennicom, uczniom, rodzicom, dziadkom i wszystkim pracownikom oraz sympatykom szkoły:

Pozytywnych Dni

Uśmiechu

Radości

Zdrówka

i samych dobrych myśli!

2021-02-11

31 stycznia minęła 65. rocznica śmierci A. A. Milne`go – autora uwielbianej przez dzieci na całym świecie książki o przygodach Kubusia Puchatka. Z tej okazji biblioteka zorganizowała w klasach I-III konkurs na temat tego sympatycznego misia i jego przyjaciół.

2021-02-15

O tym, że miłość ma słodki smak przekonały się dzieci z klasy 3b, kiedy z kosza serdeczności wyciągnęły słodkiego lizaka. Była też poczta walentynkowa. Każdy w klasie otrzymał list od tajemniczego Walentego. Radości z sympatycznych liścików było wiele.

2021-02-25

22-24 lutego odbył się w naszej szkole próbny Egzamin Ósmoklasisty. Uczniowie w 100% frekwencji stawili się w szkole i zmagali się z arkuszami z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.