Wirtualny Festiwal z CEO

2019-11-23

Klasa 6b reprezentowała naszą szkołę na Wirtualnym Festiwalu zorganizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej
Wszystkie działania odbywały się pod hasłem: "Obudźmy się! To ostatni dzwonek dla klimatu!”.

W festiwalu udział wzięło 69 zespołów uczniowskich z 53 szkół z całej Polski.

Organizatorzy TEG z CEO piszą : "Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i uczennicom oraz nauczycielom i nauczycielkom zaangażowania w rozwiązywanie zadań i dzielenie się swoimi pracami i odpowiedziami z innymi drużynami biorącymi udział w wydarzeniu. Dziękujemy za wszystkie podjęte przy okazji akcji rozmowy na ważny z perspektywy lokalnej i globalnej temat współczesnych migracji i zmiany klimatu."

Klasę 6 B reprezentował zespół:
Alicja Mazur, Oliwia Gaszczyk, Oliwia Krakówka, Krzysztof Karczmarz, Mateusz Krawiec, Olivier Stasiak, Maksymilian Knura, Mikołaj Noczenski.
Nazwę grupy "Miśki EKO z kl.6B wymyśliła: Milena Kostka.W komentarzach na tablicach innych szkół przyjmowaliśmy wiele miłych słów dotyczących także nazwy naszej grupy.

Wirtualny Festiwal TEG z CEO oprócz świetnej zabawy, kolejny raz udowodnił, że bez pomocy drugiego człowieka, jego pomysłów, pracy zespołowej, a i potrzebnej kartki papieru i ołówka wszelkie socialmedia byłyby bezowocne. Dlatego wiele zadań klasa 6b wykonywała wykazując się swoją wiedzą z biologii, geografii, j.polskiego. Zanim odpowiedzi z zdań były widoczne na tablicy Padlet, najpierw podlegały one weryfikacji administratora. Grupa "Miśki EKO z kl. 6B" dzieliła się też pomysłami z TEG , przekazując kilka zdjęć ze strony naszej szkoły dotyczących obchodów TEG:)

22 listopada szkoła otrzymała dyplom, który oznacza prawidłowe wykonanie wszystkich zadań, zakończone sukcesem!:)