Zaproszenie do udziału w konkursie „CREATE YOUR ENGLISH WORLD VI”

2021-01-04

POWIATOWY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 „CREATE YOUR ENGLISH WORLD VI” organizowany jest dla powiatów wodzisławskiego i rybnickiego przez Szkołę Podstawową w Łaziskach i ZST w Wodzisławiu Śląskim.

CO PRZYGOTOWAĆ?

Plakat pod tytułem „Welcome to UK”

Zawiera on elementy wiedzy o kulturze, geografii i historii Zjednoczonego Królestwa/ ćwiczy poprawną pisownię/ informuje o ciekawostkach krajów anglojęzycznych/ rozwija uzdolnienia plastyczne i wyobraźnię twórczą

Format A3

Dowolna technika wykonania

U dołu pracy uczeń wpisuje: nazwy umieszczonych na plakacie miejsc/ciekawostek i krótki ich opis oraz uzasadnia dlaczego te właśnie obiekty wybrał do plakatu. Cały opis ( łącznie wszystkich miejsc) max. 50 słów

Metryczka z tyłu pracy a w niej: imię i nazwisko autora pracy, klasa, nazwa szkoły, tel. szkoły (32 4223739), adres mailowy szkoły (zszp9@wp.pl)

Prace będą oceniane przez anglistę, plastyka i architekta

Co będzie oceniane?

- estetyka wykonania

- Samodzielność

- zgodność z tematem

- poprawność językowa

- oryginalność

KIEDY? GDZIE? KOMU?

Prace i załącznik (do wydrukowania na str. 2 ) należy dostarczyć do Pani Oli Koczy do

końca stycznia 2021

COŚ WIĘCEJ?

Każdy plakat może mieć tylko 1 autora. Jedna osoba może przygotować 1 plakat. Ilość osób biorących udział w konkursie jest dowolna.

Jeśli otrzymasz wyróżnienie na tym konkursie będzie ono wpisane na świadectwo ukończenia szkoły co da Ci dodatkowe punkty rekrutacyjne.

Możesz przesłać na adres aleksandra.koczy@gmail.com projekt opisu do sprawdzenia.

Konkurs jest bezpłatny.

UWAGA!

PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ ZAŁĄCZNIK DO PRACY. BEZ NIEGO PRACA NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ NA KONKURSIE!

WYDRUKUJ GO I WYPEŁNIJ. MOŻESZ GO TEŻ ODEBRAĆ DO WYPEŁNIENIA W SEKRETARIACIE SZKOŁY.