Rozstrzygnięcie konkursu "Zając wielkanocny".

2021-04-08

Przed świętami wielkanocnymi w naszej szkole ogłoszony został konkurs świetlicowy pt. "Zając wielkanocny". Zainteresowani uczestnicy mieli za zadanie wykonać dowolną techniką, pracę plastyczno - techniczną, w formie przestrzennej. Mimo zawieszenia zajęć stacjonarnych w szkole, uczniowie nie zniechęcili się do prac plastycznych, a wielu pięknie zaangażowało się w konkurs. Do szkoły napłynęło wiele prac, wykonanych różnymi technikami i z różnych materiałów.

"Zające wielkanocne" ocenione zostały w dwóch grupach wiekowych: klasy I - III oraz klasy IV - VIII.

W pierwszej kategorii zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Lena Wiesiołek, kl. I a;
II miejsce: Alicja Lukoszek, kl. I a;
III miejsce: Antonina Stebel, kl. III b.
W drugiej kategorii zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Maria Wałach, kl. VII a;
II miejsce: Nataniel Piechaczek, kl. VI b;
III miejsce: Julia Sulska, kl. VI a.
Na uwagę zasługują również prace pozostałych uczestników konkursu: Laury Marcol, z kl. VIII b, Mateusza Krawca, z kl. VII b, Szymona Szczotoka, z kl. VI b, Radosława Sitka, z kl. II a, Łukasza Pieprzaka z kl. IV a.
Oprócz celu konkursowego, wykonane zajączki posłużyły jako upominki świąteczne dla osób starszych i samotnych z DPS-u.
Gratulujemy!!!