2021-10-01

W piątek 1 października w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie).

Komisja egzaminacyjna czyli uczniowie z klasy 7b w składzie Maksymilian Szendzielorz, Nataniel Piechaczek, Jakub Gabis i Tomasz Litwiniuk przeprowadzili egzamin z tabliczki mnożenia wśród nauczycieli, pracowników i wszystkich chętnych uczniów z klas od 1 -8. Każdy kto w tym dniu odpowiedział poprawnie na 5 pytań otrzymał specjalną odznakę Mistrza Tabliczki Mnożenia oraz słodki upominek. Uczniowie z klas młodszych rozwiązywali matematyczne zagadki i łamigłówki, uzupełniali kolorowanki z rachunkami.
Obchody ŚDTM cieszyły się dużym zainteresowaniem, wzbudziły wiele emocji i pobudziły chęć rywalizacji. Mistrzom gratulujemy! Dziękujemy egzaminatorom i wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pomoc w organizacji.
Do zobaczenia za rok, zachęcamy do nauki tabliczki mnożenia!