2022-02-01

Pomagać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy można na wiele sposobów, czego dowiedli w tym roku nasi uczniowie oraz nauczyciele.

Jednym ze sposobów na wsparcie WOŚP są aukcje internetowe. 26.01.2021 zakończyły się niezwykłe aukcje. Wpłaty z nich zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rodzice naszych uczniów okazali się bardzo szczodrzy, a uczniowie kolejny raz udowodnili, że pomysłów i talentu im nie brakuje. Przed świętami stworzyli kalendarze adwentowe w języku niemieckim, a że ich uroda zachwycała, narodził się pomysł, aby dać im szansę na czynienie dobra. Dołączyły do mnóstwa wspaniałych rzeczy licytowanych na rzecz WOŚP. Okazało się, że to rodzice postanowili wesprzeć aukcje i dzięki ich wpłatom dziecięca okulistyka jest o 156zł bliżej zamierzonego celu. Dziękujemyz całego serca!

Kolejnym pomysłem była zbiórka resoraków zorganizowana przez firmę Mika z Czyżowic. Za każdego resoraka firma przesyła 1 zł na konto WOŚP. Nasi uczniowie dołączyli do akcji i zebrali 153 resoraki, które zostały przekazane właścicielowi firmy! Dziękujemy bardzo!

Nasi uczniowie oraz nauczyciele zostali również wolontariuszami i nie patrząc na kiepską pogodę dzielnie zbierali do puszek pieniądze, które realnie pomogą dzieciom w  naszym kraju! Jesteśmy z Was dumni i dziękujemy, że to robicie!