2022-05-16

Ubiegły tydzień minął pod znakiem wydarzeń sportowych, w których uczestniczyli reprezentanci naszej szkoły.

W czwartek 15.05. uczniowie: Agata Twardykus, Viktoria Kubica, Natalia Lach, Aleksandra Szłapak, Natalia Morwa, Bartek Guziuk, Bartek Kubećka, Karol Kuczowicz, Łukasz Pieprzak, Antek Rój, Dawid Kras, Dawid Przybylik brali udział w miejskich zawodach lekkoatletycznych. Wyniki nie dały szkole wysokiej lokaty, ale wszyscy dobrze się bawili.

Natomiast w niedzielę 15.05 Bartek Guziuk, Bartek Kubećka, Karol Kuczowicz, Łukasz Pieprzak, Antek Rój, Samuel Kmieciak, Jakub Lerch, Kasia Jurasz, Kasia Węglorz i Agata Twardykus wywalczyli III miejsce w 'Biegu Wiosny", a Jakub Lerch zajął indywidualnie I miejsce w biegu na 1000m.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.