Festyn Rodzinny - fotorelacja

2022-06-06

3.06.2022  – tę datę zapamiętamy na długo, bo właśnie tego dnia odbył się pierwszy od dawna Festyn Rodzinny w naszej szkole. Dopisało wszystko – humory dzieciaków, obecność rodzin naszych uczniów, atrakcje dla każdego, smaczne jedzenie, a nawet pogoda, która tego dnia była słoneczna i prawdziwie letnia!

Każdy znalazł coś dla siebie, zarówno ten mały, jak i większy uczestnik zabawy. Było w czym wybierać: warsztaty „Laboratorium przyszłości”, doświadczenia i eksperymenty chemiczne, wymiana książek, bazarek „Zero waste”, warsztaty tworzenia biżuterii, „Zagadkowa biblioteka”, rozgrywki sportowe, pokazy i zajęcia harcerskie, występ Mażoretek, występy dla rodziców, kącik origami, malowanie farbami na folii, zabawa z chustą klanza, słodki bufet, kiełbaski z grilla, kawa, a nawet fontanna czekoladowa!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie, a szczególnie nieocenionym rodzicom naszych uczniów.
Atmosferę tego dnia choć w małej części oddają niesamowite zdjęcia pani Barbary Fuchs Galeria zdjęć

Zdjęcia z festynu

Link do strony pani fotograf Barbara Fuchs Fotografia