Dzień Kropki w naszej szkole

2022-09-18

W czwartek 15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Zaprosiliśmy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

Mnóstwo kolorowych kropek i kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w stroje z motywem kropki. Wspólnie oglądaliśmy film „The Dot”, którego bohaterką była mała dziewczynka Vashti, która nie wierzyła we własne możliwości. Film ukazał nam, że w każdym z nas drzemie ukryty talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć. Dodatkowo przygotowane było dla chętnych uczniów malowanie kropkowych plakatów, quizy i kolorowanki tematyczne oraz kropkowa sesja zdjęciowa w „kropko-ramce”.