2018-04-18

17 kwietnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w I regionalnym konkursie języka angielskiego "A Movie Story", który odbył się w SP1 w Świerklanach. Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności językowych oraz rozwijanie umiejętności pracy w grupie. Zadanie polegało na przygotowaniu kilkuminutowego filmu w języku angielskim, a jego treść miała nawiązywać do propagowania idei wolontariatu. Marta Pinior, Karolina Albińska i Hanna Madeja z 7b wspólnie przygotowały taki właśnie film. W konkursie uczesticzyło 13 drużyn. Uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce! Gratulujemy i cieszymy się, że uczennice naszej szkoły chętnie podejmują wyzwania i kolejny raz reprezentowały naszą szkołę w ciekawym konkursie.