Miłe spotkanie z Biskupem

2018-04-20

Miłe spotkanie…

20 kwietnia w ramach wizytacji kanonicznej parafii odwiedził naszą szkołę ksiądz biskup Adam Wodarczyk.

„Bądź pozdrowiony Gościu nasz!“ – śpiewały klasy czwarte i drugie witając Go radośnie już u wejścia i szpalerem prowadząc na salę gimnastyczną, gdzie czekała cała szkoła. Na początku tego niezwykłego spotkania słowa powitania wygłosili uczniowie oraz Pani Dyrektor. Dzieci wręczyły kwiaty oraz pamiatkę przez nie wykonaną – obraz Matki Bożej Częstochowskiej, dołaczając pieśni, w których śpiewanie włączył się sam miły Gość. Ksiądz Biskup skierował do wszystkich zebranych przepiękną naukę, wskazując na Maryję, jako tę, którą także ukochał nasz wielki Polak Święty Jan Paweł II. Na zakończenie wizyty Ksiądz Biskup udzielił wszystkim zebranym błogosławieństwa i udał się na spotkanie z nauczycielami szkoły. Wizyta księdza Biskupa w naszej szkole zapisała się nie tylko na stronach naszej koroniki, ale także w naszych sercach oraz w pamięci jako niezwykłe i miłe spotkanie. Cieszymy się z tych odwiedzin i życzymy księdzu Biskupowi Adamowi wielu Łask Bożych w pracy duszpasterskiej w naszej Diecezji.