Urodziny Pluszowego Misia

2018-11-23

23 listopada klasa Ia poszła do Biblioteki Miejskiej świętować urodziny Pluszowego Misia, które na całym świecie obchodzone są 25 listopada. Uczniowie zabrali ze sobą przebrane maskotki i zrobione laurki. Na początku spotkania pani bibliotekarka opowiedziała ciekawą historię o narodzinach pluszowego misia, Następnie każdy uczeń przedstawiał swojego pluszaka i opowiadał za co jest przebrany. Teraz przyszła kolej na wybór najlepiej przebranego misia, została nim babcia Czerwonego Kapturka uczennicy Natalii Piechy. Najlepszą zabawą były konkursy: lizanie miodku na czas, układanie puzzli oraz wybór najładniejszej laurki, co było bardzo trudne, bo wszystkie były przepiękne dlatego wygrały aż trzy! Po konkurencjach przyszedł czas na uroczyste odśpiewanie „Sto lat” dla solenizanta, zdmuchnięcie świeczek na pysznych pączkach i tańce z bohaterem dnia, czyli Pluszowym Misiem. Po pożegnaniu i podziękowaniu za zaproszenie pierwszaki wróciły do szkoły.