Rodzinny Konkurs Historyczny

2018-11-30

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w czwartek 27 listopada odbył się w naszej szkole rodzinny konkurs historyczny. Do udziału w konkursie zgłosiło się sześć drużyn, w których skład wchodzili uczniowie wraz z członkami swoich rodzin. Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące różnych dziedzin historii Polski w latach 1918 – 2018. Rywalizacja była bardzo wyrównana, wszyscy uczestnicy wykazali się rozległą wiedzą historyczną. Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie Bartłomiej Czogała z klasy VIIIa wraz z wujkiem Bartłomiejem Michalczykiem, drugie – Jeremi Adamski z klasy VII z tatą Sebastianem Adamskim. Wszystkim uczestnikom gratulujemy olbrzymiej wiedzy i dziękujemy za miłą zabawę!