2020-03-09

Drodzy Państwo, Rodzice i Opiekunowie!

W związku z informacjami o koronawirusie w Rybniku proszę Państwa o wszelkie informacje dotyczące wyjazdów, wycieczek i powrotów z terenów szczególnie zagrożonych.

Nasza placówka odwołała wszelkie klasowe imprezy i wyjścia: zawody, konkursy, basen, spektakle teatralne, wycieczki.

W razie wątpliwości proszę o kontakt: 324223739

Bożena Fros

dyrektor ZSP nr 9 w Rybniku.

Informacja o zawieszaniu zajęć
2020-03-11

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie!

Zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawickiego oraz Ministra Edukacji Narodowej od dnia 12 do 25 marca 2020r. zajęcia w szkołach i przedszkolach będą zawieszone, z czego pierwsze dwa dni 12 i13 marca (czwartek i piątek), to dni przejściowe. Zdajemy sobie sprawę, że trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień, dlatego w dniach 12 i 13 marca, w szczególnych przypadkach, rodzice mogą przyprowadzić dziecko do szkoły, gdzie będą pełnione zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku, tj. 16 marca b.r. zajęcia zostają zawieszone. Uczniowie nie przychodzą szkoły i przedszkola.

Przypominam również o apelu premiera M. Morawieckiego: „Dla naszych dzieci najważniejsze jest niewychodzenie z domu, bo dzieci mogą być nosicielami wirusa"– mówi premier RP oraz Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego: „To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny. Ten błąd został popełniony we Włoszech, gdzie młodzież wychodziła do klubów. To jest czas kwarantanny społeczeństwa”.

Proszę na bieżąco śledzić dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły.

Nr telefonu do szkoły : 32 4223739

dyrektor ZSP 9 Bożena Fros

Informacja o zawieszeniu rekrutacji
2020-03-12

Nabór do klas I na rok szkolny 2020/2021

Komunikat Wydziału Edukacji Miasta Rybnika: W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych wszystkie działania związane z rekrutacją zostają zawieszone. Prosimy o wstrzymanie się z dostarczaniem dokumentów naborowych do sekretariatów szkół. Nowe terminy rekrutacyjne zostaną podane do wiadomości po wznowieniu pracy szkół.