Archiwum: styczeń 2021

2021-01-04

POWIATOWY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 „CREATE YOUR ENGLISH WORLD VI” organizowany jest dla powiatów wodzisławskiego i rybnickiego przez Szkołę Podstawową w Łaziskach i ZST w Wodzisławiu Śląskim.

2021-01-20

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie na MEM, który skierowany jest dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Interesujesz się programowaniem? Uwielbiasz informatykę? Masz ciętą ripostę? DZIAŁAJ! Udostępnij info o konkursie na swoim FB, pokaż znajomym swoją pracę! GŁOSUJCIE! Bądź aktywny, wygrywaj nagrody!
TEMAT 1: Z PROGRAMOWANIEM ZA PAN BRAT
TEMAT 2: NAUKA ZDALNA
Na Twoją pracę organizatorzy czekają od: 18.01. (poniedziałek) do 31.01. (niedziela) - masz 14 dni na stworzenie MEMA, wypełnienie zgód i formularzy oraz odesłanie ich do nas na: konkursyzdzrybnik@gmail.com Przeczytaj uważnie REGULAMIN KONKURSU i DZIAŁAJ! Konkurs organizowany jest dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów klas ponadpodstawowych!

2021-01-20

Uczniowie klas młodszych bardzo ucieszyli się z powrotu do szkoły. Ogromną radość sprawiły im też zabawy na śniegu na terenie szkolnym. Taka integracja zespołowa to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu na powietrzu.