Konkurs z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY
2021-03-03

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji organizujemy konkurs fotograficzny. Poszukajcie pierwszych oznak wiosny w swoim otoczeniu, zróbcie zdjęcie i przyślijcie na nasz konkurs. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie.
Prace przesyłajcie na adres mailowy konkursfotograficzny@interia.eu do piątku 19 marca.
Powodzenia!!!

2021-03-17

Zachęcamy uczniów klas 8 do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez ZUS w ramach "Projektu ZUS", który jest realizowany w naszej szkole.

Konkurs plastyczny „Roboty nie z tej Ziemi”
2021-03-19

Z okazji Roku Stanisława Lema – pisarza literatury science-fiction, niezwykłego wizjonera przyszłości, autora lektury „Bajki robotów” – biblioteka ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas VI, VII i VIII.

Cel konkursu: zaprojektuj robota przyszłości i przedstaw wykorzystując dowolną technikę pracy plastycznej (kredki, farby, wyklejanka, collage…). Wymiar pracy: kartka A4 lub A3.
Prace oddajemy do biblioteki do dnia 16 kwietnia. Praca powinna być podpisana na odwrotnej stronie: imię, nazwisko, klasa.

2021-03-25

Śniadanie nie musi być nudne! Jeszcze podczas stacjonarnych zajęć najmłodsze klasy udowodniły, że w szkole można zostać nawet kucharzem!
Wystarczy trochę składników, wyobraźnia i dobre chęci. Zwykła kanapka może przypominać królika, może mieć oczy, albo można na niej umieścić wszystko co się chce. Wszyscy dzielnie pracowali i wszyscy zasłużyli na miano
"Śniadaniowego Mistrza".