Konkurs dla uczniów "PROjektujeMY"

2020-05-19

Nasza szkoła zakwalifikowała się do Projektu “PROjektujeMY, czyli szkolna przestrzeń okiem uczniów”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Oświatowe “Rodzice - Dzieciom”.

Na czym konkretnie polega projekt?

To Wy uczniowie i Wasze pomysły są tutaj najważniejsze.

W związku z tym ogłaszamy szkolną „giełdę pomysłów”! Przedstawcie nam swoje pomysły na reorganizację przestrzeni szkolnej. Zaprojektujcie szkolną przestrzeń, np. korytarz. Jak to zrobić? To proste. Swoje pomysły dotyczące zmian w przestrzeni szkoły możecie przedstawić w postaci rysunku, schematu lub projektu. Czego mogą dotyczyć zmiany? Wszystkiego, co wiąże się z przestrzenią korytarza, np. koloru ścian, czy wyposażenia.

Puśćcie wodze fantazji! Liczy się pomysł!

Swoje pomysły możecie nadsyłać do 29 maja na adres:

projektujemywzsp9@gmail.com

Opiekun samorządu: Marcjanna Gizdoń

Pedagodzy: Mirosława Orzeł – Grzybek, Monika Moskwa

Konkurs finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020