Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

2018-08-27

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie!

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 nastąpi 3 września 2018 roku.

O godzinie 9.00 w parafialnym kościele odbędzie się uroczysta msza święta. Inauguracja nowego roku szkolnego - sala gimnastyczna SP 6 o godzinie 10.00.

Z serdecznymi pozdrowieniami.

Dyrektor ZSZP 9 Bożena Fros oraz Rada Pedagogiczna.

PROŚBA

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 9 w Zamysłowie zwraca się z prośbą do rodziców i opiekunów naszych uczniów o wyrozumiałość i zrozumienie obecnej sytuacji. Placówka przechodzi kompleksowy remont zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Trwa termomodernizacja w zakresie której jest wymiana instalacji elektrycznej oraz grzewczej, montowanie wentylacji w sali gimnastycznej, malowanie całej szkoły. Równocześnie kończy się budowa nowego boiska wielofunkcyjnego. Z naszej strony postaramy się łagodzić wszelkie utrudnienia, by zapewnić terminowość rozpoczęcia roku szkolnego i bezpieczeństwo naszych wychowanków.

Państwa prosimy o pomoc i wsparcie do czasu zakończenia prac. Prosimy - jeżeli to możliwe- nie brać pod uwagę parkingu szkolnego.

Bożena Fros - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w ZSZP 9 w Rybniku.